Zapraszamy Państwa na webinarium organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu wraz z firmą SITECH pt. "EU Talent - system dualnego kształcenia w praktyce z SITECH", które odbędzie się 26 czerwca w godz. 12:00 - 13:00. Podczas webinarium przypomniane zostaną główne założenia projektu EU Talent kierowanego do firm z sektora MŚP.

Podczas webinarium Pani Wioletta Cichla, Marta Ryczko oraz Liliana Wiltosz z formy SIMTECH podzielą się z uczestnikami wiedzą i doświadczeniem z zakresu wprowadzania i funkcjonowania dualnego systemu kształcenia, programu opierającego się na ścisłej współpracy ze szkołami zawodowymi i uczelniami technicznymi. SITECH w ramach dualnego systemu kształcenia podjął współpracę w zakresie kształcenia praktycznego wspólnie z Wydziałem Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej. W swoim zakładzie firma organizuje zajęcia praktyczne dla studentów. Wspólnie z Zespołem Szkół w Chocianowie SITECH kształci monterów-mechatroników.

Do uczestnictwa zapraszamy przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Udział w webinarium jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na: https://fob.clickmeeting.pl/eu-talent-system-dualnego-ksztalcenia-w-praktyce-z-sitech/register. Jeśli uważają Państwo, że tematyka może zainteresować zaprzyjaźnione z Państwem firmy, zachęcamy do przekazania im informacji. Więcej o projekcie znajdą Państwo na stronie http://odpowiedzialnybiznes.pl/eu-talent/.