Twoja firma chce pozyskać wykwalifikowanych pracowników? Zależy Ci na tym, aby Uczelnie Wyższe rozwijały u studentów kompetencje przydatne w biznesie? Pragniesz podjąć współpracę z przedstawicielami polskiej edukacji? Zapraszamy na konferencję połączoną z panelem dyskusyjnym "Biznes i Edukacja w IT - modele przyszłości. Forum współpracy sektora IT z edukacją", na której dowiesz się o potrzebach uczelni i wspólnie wypracujecie drogę do skutecznej i długotrwałej współpracy.

Konferencję organizują Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) oraz Polskie Towarzystwo Informatyczne (PTI) w ramach Rady ds. Kompetencji Sektora IT.

„Biznes i Edukacja w IT - modele przyszłości. Forum współpracy sektora IT z edukacją”. Konferencja odbędzie się 26 października 2017 r. o godz. 09:30 w Centrum Badawczo-Rozwojowym firmy Samsung, Warsaw Spire, Plac Europejski 1 w Warszawie.

Cele konferencji:

  • Modyfikacja obecnych kierunków studiów, a także zawiązywanie współpracy badawczo-rozwojowej w celu kształcenia przyszłych pracowników o wysokich i nowoczesnych kompetencjach.
  • Wypracowanie modelu współpracy przedsiębiorstw z instytucjami naukowo-dydaktycznymi w celu zaspokojenia potrzeb współczesnego rynku - dopasowania programów i jakości nauczania oraz praktyk.
  • Prezentacje przykładów najlepszych praktyk współpracy przedsiębiorstw sektora IT z uczelniami w Polsce oraz najciekawsze i najefektywniejsze przykłady projektów badawczo-rozwojowych (R&D).

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: https://www.piit.org.pl/wydarzenia/biznes-i-edukacja-w-it-modele-przyszlosci